Hakkımızda

Biz Kimiz?

* Bayburt ilinde yatırıcıların kamu kurum ve kuruluşları nezdinde ki işlemlerinin takibinde tek durak ofisi olarak görev yapmak üzere kurulmuş yatırım destek ofisiyiz.

Ne Yapıyoruz?

* Ulusal ve Uluslararası düzeyde yatırımcıların ilimizde yapacakları yatırımlara yönelik ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

* Bölgemizin yatırım potansiyelini ulusal ve uluslararası alanda tanıtımını yapıyoruz.

* Yatırımlara yönelik ulusal ve uluslararası hibe ve fonlar konusunda yatırımcıları bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

* Kamu, özel sektör ve STK’lar ile güçlü iletişim ağımızı sayesinde yatırımcılarımıza hızlı çözümler üretiyoruz.

* Çözüm/sonuç odaklı çalışıyoruz.

Görev ve Sorumluluklarımız Neler?

* Bayburt ilindeki yatırımcıların karşılaşabilecekleri engel ve sorunları tespit ederek sorunların çözümü konusunda ilgili merciler nezdinde girişimde bulunmak.

* İlde yatırım olanaklarının ortaya konabilmesi için, sektör analizlerinin yapılması, gelişme potansiyeli olan ve yatırım yapılabilecek endüstriyel ve ticari alanların belirlenmesine katkıda bulunmak.

* Özel sektör ve Kamu kurum kuruluşları arasında işbirliği faaliyetlerini geliştirmek ve koordine etmek.

* Yatırımlara yönelik devlet yardımları ile yatırımlara yönelik ulusal ve uluslararası hibe/fonlar konusunda yatırımcı/girişimciyi bilgilendirmek, bu kapsamda fırsatlar ile girişimciyi/yatırımcıyı buluşturmak.

* Ulusal ve Uluslararası düzeyde yatırımcılara yönelik ücretsiz danışmanlık ve hizmet sunan kurum ve kuruluşların yatırımcıların istifadesine sunmak.

* İlin yatırım potansiyelinin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımının yapmak.

* Yatırım yapmayı düşünen girişimci ve yatırımcılar için bir danışma ofisi gibi çalışmak, yatırımcı/girişimcilere yatırımdan önce, yatırım aşamasında ve yatırımdan sonra her türlü teknik ve idari desteği sağlamak.

E - Posta Listemize Katılın ! Kuzeydoğu Anadolu’ya dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..
Bayburt Yatırım Destek Ofisi

Bayburt Valiliği Hükumet Konağı Kat:2, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:113 BAYBURT

KUDAKA Destek Hattı

0458 210 10 00